Осумгодишната Фреја стана ѕвезда на „Тик-ток“ откако нејзината мајка Саманта Фокс ја снимила додека првпат пробувала хамбургер.

Фос првпат посетила ресторан за брза храна со нејзината ќерка и ѝ купила хамбургер, а таа била толку воодушевена од вкусот што тоа се гледа од изразот на лицето.

@freyathegoldengoddess Lifetime foodie 🤭 #foodie #innout #fyp ♬ original sound – FreyaTheGoldenGoddess

Извор912

X