Моника П. е мајка на едногодишниот Теди, а неодамна на својот профил на „Тик-ток“ споделила видео од неговиот прв роденден. Во видеото е прикажан моментот кога гостите и семејството му пееле роденденска песна на малиот Теди, а никој не го очекувал тоа што го направило момчето.

@schmonz_p #firstbirthday #viral #fyp #sandlot #funnyvideos #babiesoftiktok ♬ original sound – Monica P

Теди како да одлучил дека не го интересира што се случува и решил да прилегне во својата хранилка. Откако се случило тоа, сите гости почнале да се смеат, а објавеното видео за само неколку дена било прегледано повеќе од 13 милиони пати.

Извор912

X