Сите бебиња се слатки, но четворката Евелин, Аделин, Даниел и Дејвид неодамна го освоија интернетот. Мајката Хана Кармак неодамна на „Тик-ток“ сподели како си играат и се смеат. На краткото видео кое ги освои срцата на многумина гледаме како едно од децата ги смее братот и двете сестри.

Оваа сцена трогна и насмеа многу луѓе. Видеото набрзо стана вирално и собра 99,7 милиони прегледи и повеќе од 16 милиони лајкови.

@carmackquads I just love them so much 😭 #trending #viral #followmylife #quadruplets #fu #fyp #foryoupage #momsoftiktok #babiesoftiktok #twosetsoftwins #twins #funn #lovemylife #babylaughing ♬ original sound – Hannah Carmack

Извор912

X