Врската што ја споделуваат таткото и ќерката е навистина посебна, а следното видео го докажува тоа.

Тригодишната Бела Аткинсон стана вистински хит благодарение на нејзината преслатка реакција кога од мајка си дознала дека не може да се омажи за нејзиниот татко бидејќи тој е веќе оженет.

„Моментот кога сфаќаш дека мажот од твоите соништа е веќе оженет… И тоа со мајка ти“, напишала Џена во описот на видеото кое ги воодушеви корисниците на „Твитер“.

„Ова е преслатко“, „Доказ дека тато навистина е првата љубов на секоја девојка“, „Мораш да го зачуваш ова видео и да ѝ го покажеш на денот на нејзината свадба, премногу добро“, се само дел од коментарите.

Извор912

X