Од денес па сè до 28 август заборавете на сè друго и насочете се на шопинг во „Рамстор мол“! Настанот кој со нетрпение го очекувавте ќе ви донесе одлична можност да купувате на огромни попусти до 70% бидејќи ПРАВИМЕ ЧИСТКА – ВАДИМЕ СЀ НАДВОР!


„Рамстор мол“ и оваа година, по 18. пат, широко ги отвора вратите за сите посетители и подготвува неверојатна понуда на облека, накит, обувки, спортска опрема, аксесоари, книги, играчки, предмети за домаќинство и други производи намалени дури до 70%.
Kaко и секогаш, на Garage Sale се придружуваат сите „Рамстор“ маркети , кои исто така за своите потрошувачи подготвија бројни aкции и намалувања.
Покрај големите попусти, посетителите на „Рамстор мол“ ќе можат да уживаат во богатата програма, специјално организирана за овој настан, која содржи многу музика во придружба на добро познатите DJ FOODIMAN & SAX, кои свечено ќе го одбележат стартот на најголемата распродажба во градот – Garage Sale.

Исто така, во вечерните часови бидете дел од уникатната изведба со огнени ефекти проследена со DJ, музика, забава, освежителни пијалаци и коктели, бројни акции и изненадувања од продажните објекти во „Рамстор мол“.
Не пропуштајте ја и вие можноста да ја искористите неверојатната распродажба во „Рамстор мол“, која трае до 28 август!

Погледнете ја забавната програма која ја подготвивме за вас:

Ве очекуваме на најголемиот шопинг!

Каде, ако не во „Рамстор Мол“ и сите „Рамстор“ маркети!

(Комерцијална објава)912

X